SLUŽBY

Návrhy zahrad a zeleně

Realizace zahrad a zeleně

Údržba soukromých zahrad

Údržba firemních areálů

Zakládání a údržba trávníků

Dodávka materiálů pro Vaši zahradu

Návrhy zahrad a zeleně

Dle Vašich požadavků zpracujeme projekt zahrady nebo firemního areálu. Projektovou dokumentaci zpracujeme včetně 3D vyobrazení v růstových fázích a během celého vegetačního období.

Návrhy

Realizace zahrad a zeleně
Nabízíme realizaci Vaší zahrady, ozelenění firemních areálů a veřejné zeleně dle projektu zpracovaného Valašským zahradnictvím nebo podle vašich představ či projektové dokumentace zhotovené jinými projektanty.

Údržba soukromých zahrad a firemních areálů

V průběhu celého roku se postaráme o Vaši zahradu a provedeme kompletní údržbu firemního areálu včetně zimní údržby.

Zakládání a údržba trávníků

V této obalsti disponujeme bohatými zkušenostmi, proto vám můžeme nabídnou zakládání trávníků klasicky setých tak pokládku travních koberců. Nabízíme též celoroční údržbu trávníků, sekání jednorázové i pravidelné, jarní a podzimní vertikutaci, celoroční hnojení trávníků, chemické odplevelení travních porostů a ošetření proti chorobám.

Dodávka materiálů pro vaši zahradu

Chcete si zahradu realizovat sami nebo jen sháníte konkrétní rostlinu? Zajistíme vám materiál dle vašich požadavků. Rostliny nakupujeme převážně u moravských a českých producentů. Dodáváme také hnojiva a to jak klasická zemědělská tak také speciální trávníková a hnojiva pro dřeviny.